REFERENCE

CO O SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI

 

Při své práci propojuji lidi, techniku, systém a on-line svět.

 

Dívám se na věci v souvislostech, předávám získanou moudrost, hledám samotnou podstatu, smysl, zkoumám principy, tvořím systém. Tady najdete i více o mně.

REFERENCE

NÁZORY A ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

reference, automatizace, rychlá pomoc, fapi, fapi member, wordpress, členská sekce,

Ing. arch. Vít Lopatovský

architekt, www.vitlopatovsky.cz

 

„Kontakt na paní Honzovou pro tvorbu nového webu jsem získal na doporučení. A doporučení se nemýlilo.

Už na první schůzce jsem získal mnoho dobrých rad a řešení, jak by bylo dobré web navrhnout, co by nemělo chybět apod.

Komunikace probíhala kompletně online, což mi velmi šetřilo čas a energii.

Potřeboval jsem mnohé části webu individualizovat, aby byly podle mých představ. Paní Honzová reagovala pružně a většinou ještě moji představu doplnila a tak výsledek předčil v dobrém má očekávání.

Paní Honzovou mohu jedině doporučit a rád se na ní v budoucnu obrátím. Se svým nový webem jsem velmi spokojený.“


reference, automatizace, rychlá pomoc, fapi, fapi member, wordpress, členská sekce,

Zuzana Bartůšková

účetní a daňové poradenství, www.bkpfinance.cz

 

S Andreou jsem se seznámila, když jsem potřebovala nastavit formulář na web pro přihlašování do Ecomailu. Věc byla komplikovaná v tom, že mám sice web ve WordPressu, ale upravený na míru.

Andrea vše hravě zvládla včetně komunikace s webařem. Vzhledem k maximální spokojenosti jsem se domluvila i na dalších záležitostech – automatické napojení kontaktů ze SimpleShopu do Ecomailu a označení štítkem. To co bych nezvládla ani po hodinách studia nápovědy zvládla Andrea hlavě za chviličku.

Ušetřila mi čas i nervy. Rovněž oceňuji přímočarou konverzaci po emailu. Určitě se na ní ráda obrátím až zase budu něco technického řešit


reference, automatizace, rychlá pomoc, fapi, fapi member, wordpress, členská sekce,

Jana Kolářová

vzdělání lektorů a koučů v angličtině, www.janakolarova.cz

 

„Chtěla bych tímto moc poděkovat za perfektní spolupráci a péči, které se mi od vás dostalo ohledně technikálií k mému online podnikání (web, členská sekce, e-mailing, automatizace a kompletní propojení).

S naprostou profesionalitou, rychlostí a velkou dávkou lidskosti jste mi vše pomohla vyřešit a já se díky vám posunula o obrovský kus dál.
Není divu, že máte mezi online podnikatelkami pověst strážného anděla, ke kterému utíkají pro radu, když jim teče do bot. Teď už tomu rozumím a moc ráda i já rozšiřuji řady vašich nadšených klientek.“


reference, automatizace, rychlá pomoc, fapi, fapi member, wordpress, členská sekce,

Petra Vicková

copywriterka, www.petravickova.cz

 

„Jedna konzultace s Andreou mi ušetřila doslova desítky hodin při výběru vhodného řešení pro členskou sekci.

Andrea má obrovský přehled o dostupných aplikacích, zná jejich (ne)výhody, s čím se dají propojit a na kolik by mě vyšly. Navrhla mi to nejvýhodnější a nejjednodušší řešení a poradila, jak postupovat i co nezapomenout započítat do ceny kurzů. Andrea je žena na správném místě, kterou nesmírně baví to, co dělá, a ještě s vámi vše pořeší rychlostí blesku. 

Jsem nadšená, protože mi vybrané řešení dává smysl a já můžu začít tvořit. Jaká úleva! :-)“


reference, automatizace, rychlá pomoc, fapi, fapi member, wordpress, členská sekce,

Alena Kropáčková

Finanční služby pro ex-paty v CZ, www.akadvisors.cz


„Paní Honzová byla velmi vstřícná a pomohla mi vyřešit naléhavou situaci s automatizací FAPI-web-členská sekce. Určitě doporučuji!“

REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Jana Neuwerthová Šmýdová

Mentorka a terapeutka, www.neuwerthova.cz


„Andrea je pro mě – teď po roční spolupráci – kolegyní, bez které se neobejdu. Zná můj systém a ví, kde co mám a jak a proč je to tak nastavené. Kolikrát stačí říct, co plánuji nebo jen “stejně jako minule” a řešení je na stole a děje se.
To je velká úleva a pomoc ve vypjatých situacích, kdy jsou věci v běhu a není času nazbyt. 

Jsem ráda, že se můžu takhle spolehnout – ve věcech webu, prodeje, členských sekcí a dalších technických a systémových věcí.“
REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

ING. PAVEL KOHOUT

Energetický poradce (MPO), Efectory s.r.o.


„S Andreou spolupracuji již několik let. Pro některé oblasti mého podnikání je mou pravou rukou. Oceňuji její důslednost a spolehlivost. Ověřil jsem si, že se na ní mohu obrátit s technickými požadavky v rámci mého oboru – zejména při energetických dotačních programech. Spolupráci jsme rozšířily i na optimalizaci  a zvýšení efektivity procesů v rámci mého týmu.“
REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Eva Řeháková

Lektorka investování, www.investovaniproholky.cz


„Hledala jsem někoho, kdo by mi byl schopný poradit a technicky napojit správný platební proces pro můj nový kurz. Vybrala jsem si pro kurz zahraniční platformu Thinkific, která neumí účetní doklady, které jsou potřeba v ČR.
 

Andrea mě okamžitě propojila s účetní, která mi vysvětlila, co všechno musím pro zákazníky mít, abych měla vše pro české úřady v pořádku.

Následně mi pomohla objevit vhodné technické řešení a takové propojení systémů, které mi umožnily prodávat moje kurzy na vybrané platrofmě a zároveň k tomu měla všechny potřebné doklady.

Určitě její služby zase využiju, až budu potřebovat něco technicky nastavit, protože mi ušetřila spoustu času i starostí 🙂 
Děkuji.“
REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

ING. JAN MIRONIUK, MBA

Konzultant a podnikatel v technologiích, Origenio.com, Švýcarsko


„Cooperation with Andrea was very smooth. She is independent, proactive and ingenious. To my delight, she is also able to orientate herself well in ambiguous tasks, find adequate approach and structure to her response. During our cooperation I was particularly impressed by the speed and depth of her web-search ability.“
Technické nastavení, programy, aplikace, online business manager, andrea honzová

Ing. LUCIE Tomanová

Webdesignérka, www.lucietomanova.cz

 

„Konzultaci jsem domluvila pro svoji klientku, která hledala komplexní technické řešení pro online kurzy prodávané jak v ČR, tak i v zahraničí. SimpleShop už pro naše potřeby nestačil.

Hledaly jsme systém pro prodej online kurzů, členskou sekci, propojení platební brány, napojení účetního systému, mailingového nástroje apod.

Jedna hodinová konzultace s Andreou nám vnesla spoustu nových vhledů. Za velmi krátký čas nám Andrea doporučila vhodný systém a zároveň v rámci další spolupráce provedla základní nastavení a veškerá propojení.

Pokud hledáte technickou pomoc nebo konzultaci, Andrea je ten správný člověk pro vás! Je moc milá, vše srozumitelně vysvětlí, a ještě vám do e- mailu hodí obsáhlé shrnutí toho, co si řeknete při konzultaci a další tipy pro vás.

Andrea je absolutní profík!“

REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Miroslav KomArek

Jednatel restaurace Artisan - Urban & Garden, Curych, Švýcarsko


„Andrejka byla důležitou součástí týmu, který si osvojil sen šířit povědomí o vědomém stravování. Podílela se proaktivně, loajálně a pružně nejen na technickém rozvoji projektu. 

Je pro mě důležité být obklopený relevantními lidmi, kteří tvoří zejména srdcem. Takže děkuji za naši spolupráci. „
REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Daniela Podolková

PR, specialistka na média, www.danielapodolkova.com

 

„Konzultace s Andreou byla jedním slovem jízda. Za jednu hodinu jsme prošly nastavení pro objednávání mých konzultací a kurzů, řešily jsem nastavení platební brány a fakturaci, mailing, nastavení emailového klienta i viditelnost mojí značky na internetu.

Andrea je profík a umí poradit, jak věci nastavit, aby vám lépe fungovaly. Z konzultace si odnáším také několik úkolů pro sebe a svoji novou virtuální asistentku a těším se, až to do sebe všechno zapadne a ušetřím si čas i nervy. Andrea mi navíc sedla i lidsky, takže jsem moc ráda, že jsem si pro konzultaci vybrala zrovna jí.“

 

technický online business managent, tobm, andrea honzová, obm, parťák, tandem, online kampaň, online kurz, technické nastavení,

Andrea Máčalíková

Lektorka transformačních kurzů, www.andreamacalikova.cz

„Další hvězdou v mém týmu byla Andrea Honzová. Je se mnou od začátku a já chtěla poskytnou komplexní referenci – od přípravy na minikurz, přes přípravu na kurz, až po vychytávání různých věcí během kurzu. A jestliže jsem někoho nazvala andělem, ona je archandělem, který dohlíží a propojuje pro mě vše, co je třeba.

Už od minikurzu nastavuje MailerLite – dělá mi tam různé skupiny, podskupiny – podle toho, jak to potřebuji. Také domlouvala věci ohledně reklamy – nastavení webu pro analýzu apod. (se omlouvám, jestli to neumím správně nazvat – ty Andrej víš, že jsem na tohle marná ). Propojila mi SimpleShop s ML a webem, nastavila členskou sekci, komunikovala s kurzisty ohledně přístupů a vychytávala neduhy, které se objevily se spuštěním kurzu. Zjednodušeně řečeno – poprosila jsem ji, ať vše nastaví a já „jen“ můžu učit.

Čeho si ale nejvíce vážím, je naše otevřená komunikace, kdy jsme si během prvního týdne po spuštění kurzu mohly otevřeně promluvit, co je dobře a co je špatně a díky tomu to i napravit a pokračovat dál. Andrej, ještě jednou velké díky.“

Reference_klient_Thomas_nemcina_deutch_technicke_nastaveni_urady_zalezitosti_dum_pojisteni_auto

THOMAS HRUSKA

Šéfredaktor televize RTL, Mnichov, Německo


„Andrea pro mě pracovala od dubna 2018 do ledna 2021. Starala se mi o osobní záležitosti v rámci dědictví, správy a prodeje domu v Čechách a dalších záležitostí zejména v rámci českých úřadů. Vlastní návrhy řešení, skvělý fokus na důležité detaily, které bych opominul a efektivní jednání s úřady pro mě byly nepostradatelné. Jelikož nehovořím česky, byl pro mě strategický člověk v Čechách klíčový. Andrea mě
všestranně a flexibilně podporovala po celou dobu naší spolupráce.“

REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Ing. Lubica Farkasová

Business a work-life coachka, www.lubicafarkasova.sk

 

„Potrebovala som spojazdniť pixel, pozrieť google analytics a zároveň nastaviť business managera na facebook. Preto som hľadala niekoho, kto pokryje tieto oblasti. A našla som Andrea Honzová.

Ako prvé sme si vyjasnili čo potrebujem nastaviť a neskôr mi Andrejka poslala návody a postupy. Prechádzali sme jednotlivé kroky spolu, aby som aj ja neskôr vedela čo a ako pracuje. Ak bolo potrebné riešiť niečo ad hoc, tak Andrejka nemala problém a zistila všetko potrebné.

Andrejku odporúčam každej, ktorá sa „motká“ v online nastaveniach, pretože vám ušetrí čas a aj nervy.“

REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Ing. Klára Hrubá

Bachovy esence, tkáňové soli, koučink, www.zijuradost.cz


„Ve chvíli, kdy se ztrácím s pocitem, že neexistuje žádné řešení, tak se obrátím na Andrea Honzová. Mé zoufalství je rázem pryč a otevírají se krásné možnosti, o kterých jsem neměla ani tušení a zbývá jen vybrat si takovou, která mi je nejbližší. Během chvilky je vše nastavené a plně funkční a já jen žasnu, co všechno Andrea zvládá. V mých očích je všemocnou čarodějkou, která umí zkrotit veškeré technické nastavení v on-line světě. Navíc je neuvěřitelně milá, rychlá a empatická. Moje zadání složené z velmi netechnických podkladů dokáže přetavit v řešení, které přesně hledám jen ho vůbec nedokážu pojmenovat. Díky Andree už se nesnažím pronikat do tajů nejrůznějších nastavení a šetřím si tak hodiny bezmoci při studování návodů a marných pokusů realizaci. Spolupráce s Andreou je čistá radost. 💗
 

Andrea mě okamžitě propojila s účetní, která mi vysvětlila, co všechno musím pro zákazníky mít, abych měla vše pro české úřady v pořádku.

Následně mi pomohla objevit vhodné technické řešení a takové propojení systémů, které mi umožnily prodávat moje kurzy na vybrané platrofmě a zároveň k tomu měla všechny potřebné doklady.

Určitě její služby zase využiju, až budu potřebovat něco technicky nastavit, protože mi ušetřila spoustu času i starostí 🙂 
Děkuji.“
REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

MARCELA REŠLOVÁ

Koučka, www.marcelareslova.cz


„Přidávám referenci na práci Andrejky, která mi pomohla vystavit členskou sekci na webu pro nadcházející kurz na zvýšení sebevědomí, připravit přihlašování přes webové stránky a nastavit celý proces mailingu a platební brány.

Je opravdu tandem technického nastavení online podnikání. Vřele doporučuju všem, kdo už to nechcete řešit samy a potřebujete mít jistotu, že vše bude fungovat, jak má! ❤
REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Zdeňka Klímová

Life-koučink, www.zdenkaklimova.cz

„Na konci léta jsem potřebovala vysvětlit Google Analytics a protože jsem Andreu znala z LIVE NETWORKINGU, byla jasná volba.

Vše proběhlo perfektně a konzultace byla nahrávaná, kdybych se k tomu potřebovala vrátit. Za velké plus považuji, že jsem si mohla přizvat svoji VA, která se na GA školí.
 

Nakonec mi ještě Andrejka navrhla, že mi připraví web a FB stránku na reklamu (FB pixel a ověření, a určitě toho bylo víc). Vše je připravené a já jsem maximálně spokojená.

Víc netřeba dodávat, Andrea je profesionálka na svém místě a jestli řešíte cokoliv ohledně technikálií, tak spolupráci s ní maximálně doporučuji. Moc děkuji.“
REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Milena Kořínková

Fyzioterapie a péče o ženskou duši, www.magictherapy.cz

Jestli si připadáte, že jste ztraceni při pohledu na ovládání svého webu, seo, popisky fotek, propojení se sítěmi a potřebujete v tom udělat jasno, obraťte se s důvěrou na Andreu. Je prostě SKVĚLÁ !

Nejen že vám dá fundovanou zpětnou vazbu k tomu, co vše je na vašem webu z pohledu vyhledávačů špatně (a nejen z jejich pohledu), ale vysvětlí vám, jak vše nastavit správně!

A vysvětlí to tak, že najednou opravdu CHÁPETE věci, kterých jste se před tím bály, utíkaly před nimi, nebo jste dělaly, že neexistují.

Snažili jsme se na to podívat doma, ale neúspěšně.  Proto konzultace s Andreou Honzovou mi přišla naprosto úžasná, fundovaná a zároveň lidská, s naprosto geniálním popisem probíraného v následném emailu.

Lituji jen, že jsem ji neoslovila dříve, ale vše má svůj správný čas. A proto mohu říci, že přesto, že jsem dnešní krásný den, z velké části strávila úpravami svého webu u PC, tak toho nelituji. Konečně jsem začala mít pocit, že tomu začínám docela rozumět, že si dokážu poradit s dalšími „drobnostmi“, které bych dříve musela řešit přes svou šikovnou webařku, protože jsem nevěděla přesně, jak na ně. Nyní již vím. A mám z toho moc dobrý pocit. Andrejko, ještě jednou MOC DĚKUJI!“

Z vašich otázek

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

l

PŘIPRAVTE SI TÉMATA

Před prvním spojením je dobré, abyste si klidně na papír sepsali, jaký máte problém, co spolu budeme řešit.

Ideálně si sepište, v jakých programech máte nastaven svůj systém, nebo o kterých uvažujete.

domluvte si termín spojení pro pro konzultaci nápadu nebo vhodného řešení pro projekt

Napište mi na e-mail: honzova.andrea@gmail.com nebo si rezervujte svůj termín online kliknutím tady.

V případě, že potřebujete zrušit nebo změnit termín, udělejte tak prosím nejpozději 24 hodin před smluveným datem.

SPOJÍME SE ONLINE

Jakmile si domluvíme termín, pošlu vám odkaz na online spojení.

V rámci spojení pro nastavení si domluvíme potřebné informace a přístupy, 20 minut zdarma.

V případě konzultace řešení se na váš projekt podívám pro základní přehled dopředu. 20 minut zdarma.

POKUD KONZULTUJEME VÁŠ NÁPAD NEBO KONKRÉTNÍ SITUACI, KTERÁ SE VÁM PŘIHODILA A HLEDÁME ŘEŠENÍ NA MÍRU

Společně projdeme váš projekt nebo podnikání, problematiku, kterou potřebujete posunout.

Pokud z konzultace vyplynou další nastavení, můžeme se domluvit na jejich provedení.

Doba trvání konzultace je zpravidla 60 minut a více. Účtuji reálně strávený čas v rámci konzultace a navazujících prací. Používám program Toggl.

Natočení videí a další kroky účtuji v rámci standardní časomíry. Fakturu vystavuji po konzultaci nebo dokončení zakázky.

POKUD NASTAVUJI KONKRÉTNÍ TECHNICKÁ NASTAVENÍ

Po úvodní nezávazném spojení si domluvíme přístupy k programům. S klienty podepisuji Dohodu o mlčenlivosti (NDA), pokud získávám přístup tam, kde mají údaje svých klientů.

Nastavím vše potřebné, jednotlivé kroky spolu projdeme. Účtuji reálně strávený čas v rámci prací. Používám program Toggl.

Fakturu vystavuji po dokončené zakázce nebo na konci každého měsíce v případě dlouhodobé spolupráce.

TANDEM PRO TECHNICKOU PODPORU KAMPANĚ, KURZU NEBO ŠKOLENÍ

Společně projdeme jednotlivé kroky a časový harmonogram projektu, kurzu či kampaně. Vytvoříme jízdní řád k vašemu úspěšnému projektu.

K jednotlivým krokům stanovíme časový fond a veškeré kroky budeme průběžně konzultovat. Komunikace jsem při komplexní technické spolupráci na projektu jednou z hlavních věcí.

Délka spolupráce zpravidla začíná na 5 a více hodinách pro jeden projekt.  Komunikaci a koordinaci si účtuji formou standardní časomíry. Používám program Toggl. Formu fakturace domlouváme individuálně.

 

DOMLUVtE SI TERMÍN SPOJENÍ

REZERVOVAT SI TERMÍN SPOJENÍ MŮŽETE ONLINE TADY

NEBO MĚ KONTAKTUJTE NA:
HONZOVA.ANDREA@GMAIL.COM