REFERENCE

CO O SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI

 

Při své práci propojuji lidi, techniku, systém a on-line svět.


Dívám se na věci v souvislostech, předávám získanou moudrost, hledám samotnou podstatu, smysl, zkoumám principy, tvořím systém. Tady najdete i více o mně.

REFERENCE

NÁZORY A ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Ing. Klára Hrubá

Bachovy esence, tkáňové soli, koučink, www.zijuradost.cz


„Ve chvíli, kdy se ztrácím s pocitem, že neexistuje žádné řešení, tak se obrátím na Andrea Honzová. Mé zoufalství je rázem pryč a otevírají se krásné možnosti, o kterých jsem neměla ani tušení a zbývá jen vybrat si takovou, která mi je nejbližší. Během chvilky je vše nastavené a plně funkční a já jen žasnu, co všechno Andrea zvládá. V mých očích je všemocnou čarodějkou, která umí zkrotit veškeré technické nastavení v on-line světě. Navíc je neuvěřitelně milá, rychlá a empatická. Moje zadání složené z velmi netechnických podkladů dokáže přetavit v řešení, které přesně hledám jen ho vůbec nedokážu pojmenovat. Díky Andree už se nesnažím pronikat do tajů nejrůznějších nastavení a šetřím si tak hodiny bezmoci při studování návodů a marných pokusů realizaci. Spolupráce s Andreou je čistá radost. 💗
 

Andrea mě okamžitě propojila s účetní, která mi vysvětlila, co všechno musím pro zákazníky mít, abych měla vše pro české úřady v pořádku.

Následně mi pomohla objevit vhodné technické řešení a takové propojení systémů, které mi umožnily prodávat moje kurzy na vybrané platrofmě a zároveň k tomu měla všechny potřebné doklady.

Určitě její služby zase využiju, až budu potřebovat něco technicky nastavit, protože mi ušetřila spoustu času i starostí 🙂 
Děkuji.“
REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Eva Řeháková

Lektorka investování, www.investovaniproholky.cz


„Hledala jsem někoho, kdo by mi byl schopný poradit a technicky napojit správný platební proces pro můj nový kurz. Vybrala jsem si pro kurz zahraniční platformu Thinkific, která neumí účetní doklady, které jsou potřeba v ČR.
 

Andrea mě okamžitě propojila s účetní, která mi vysvětlila, co všechno musím pro zákazníky mít, abych měla vše pro české úřady v pořádku.

Následně mi pomohla objevit vhodné technické řešení a takové propojení systémů, které mi umožnily prodávat moje kurzy na vybrané platrofmě a zároveň k tomu měla všechny potřebné doklady.

Určitě její služby zase využiju, až budu potřebovat něco technicky nastavit, protože mi ušetřila spoustu času i starostí 🙂 
Děkuji.“
REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Daniela Podolková

PR, specialistka na média, www.danielapodolkova.com

 

„Konzultace s Andreou byla jedním slovem jízda. Za jednu hodinu jsme prošly nastavení pro objednávání mých konzultací a kurzů, řešily jsem nastavení platební brány a fakturaci, mailing, nastavení emailového klienta i viditelnost mojí značky na internetu.

Andrea je profík a umí poradit, jak věci nastavit, aby vám lépe fungovaly. Z konzultace si odnáším také několik úkolů pro sebe a svoji novou virtuální asistentku a těším se, až to do sebe všechno zapadne a ušetřím si čas i nervy. Andrea mi navíc sedla i lidsky, takže jsem moc ráda, že jsem si pro konzultaci vybrala zrovna jí.“

 

REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Zdeňka Klímová

Life-koučink, www.zdenkaklimova.cz

 

„Na konci léta jsem potřebovala vysvětlit Google Analytics a protože jsem Andreu znala z LIVE NETWORKINGU, byla jasná volba.

Vše proběhlo perfektně a konzultace byla nahrávaná, kdybych se k tomu potřebovala vrátit. Za velké plus považuji, že jsem si mohla přizvat svoji VA, která se na GA školí.
 
Nakonec mi ještě Andrejka navrhla, že mi připraví web a FB stránku na reklamu (FB pixel a ověření, a určitě toho bylo víc). Vše je připravené a já jsem maximálně spokojená.

Víc netřeba dodávat, Andrea je profesionálka na svém místě a jestli řešíte cokoliv ohledně technikálií, tak spolupráci s ní maximálně doporučuji.  Moc děkuji.“
Reference_klient_Thomas_nemcina_deutch_technicke_nastaveni_urady_zalezitosti_dum_pojisteni_auto

THOMAS HRUSKA

šéfredaktor německé televize, majitel domu v Česku


„Andrea Honzová pro mě pracovala od dubna 2018 do ledna 2021. Starala se mi o osobní záležitosti v rámci dědictví, správy a prodeje domu v Čechách. Bohužel nehovořím česky.

Činnosti, které pro mě Andrea vykonávala: komunikace s úřady, zajištění energií pro dům a komunikace s poskytovateli, pojištění a řemeslníci pro můj dům, koordinace termínů, překlad dokumentů a e-mailů, rešerše informací a příprava podkladů pro důležitá rozhodnutí.

Paní Honzová mě všestranně a flexibilně podporovala celou dobu naší spolupráce.
Domluvené činnosti paní Honzová vykonala rychle a efektivně, a k mé spokojenosti. Nejvíce nápomocné byly její vlastní návrhy řešení a skvělý fokus na důležité detaily.“

REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Milena Kořínková

Fyzioterapie a péče o ženskou duši, www.magictherapy.czJestli si připadáte, že jste ztraceni při pohledu na ovládání svého webu, seo, popisky fotek, propojení se sítěmi a potřebujete v tom udělat jasno, obraťte se s důvěrou na Andreu. Je prostě SKVĚLÁ !

Nejen že vám dá fundovanou zpětnou vazbu k tomu, co vše je na vašem webu z pohledu vyhledávačů špatně (a nejen z jejich pohledu), ale vysvětlí vám, jak vše nastavit správně!

A vysvětlí to tak, že najednou opravdu CHÁPETE věci, kterých jste se před tím bály, utíkaly před nimi, nebo jste dělaly, že neexistují.

Snažili jsme se na to podívat doma, ale neúspěšně.  Proto konzultace s Andreou Honzovou mi přišla naprosto úžasná, fundovaná a zároveň lidská, s naprosto geniálním popisem probíraného v následném emailu.

Lituji jen, že jsem ji neoslovila dříve, ale vše má svůj správný čas. A proto mohu říci, že přesto, že jsem dnešní krásný den, z velké části strávila úpravami svého webu u PC, tak toho nelituji. Konečně jsem začala mít pocit, že tomu začínám docela rozumět, že si dokážu poradit s dalšími „drobnostmi“, které bych dříve musela řešit přes svou šikovnou webařku, protože jsem nevěděla přesně, jak na ně. Nyní již vím. A mám z toho moc dobrý pocit. Andrejko, ještě jednou MOC DĚKUJI!“

REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

MARCELA REŠLOVÁ

koučka, www.marcelareslova.cz


„Přidávám referenci na práci Andrejky, která mi pomohla vystavit členskou sekci na webu pro nadcházející kurz na zvýšení sebevědomí, připravit přihlašování přes webové stránky a nastavit celý proces mailingu a platební brány.

Je opravdu tandem technického nastavení online podnikání. Vřele doporučuju všem, kdo už to nechcete řešit samy a potřebujete mít jistotu, že vše bude fungovat, jak má! ❤

Z vašich otázek

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

l

PŘIPRAVTE SI TÉMATA

Před prvním spojením je dobré, abyste si klidně na papír sepsali, jaký máte problém, co spolu budeme řešit.

Ideálně si sepište, v jakých programech máte nastaven svůj systém, nebo o kterých uvažujete.

domluvte si termín spojení pro pro konzultaci nápadu nebo vhodného řešení pro projekt

Napište mi na e-mail: honzova.andrea@gmail.com nebo si rezervujte svůj termín online kliknutím tady.

V případě, že potřebujete zrušit nebo změnit termín, udělejte tak prosím nejpozději 24 hodin před smluveným datem.

SPOJÍME SE ONLINE

Jakmile si domluvíme termín, pošlu vám odkaz na online spojení.

V rámci spojení pro nastavení si domluvíme potřebné informace a přístupy, 20 minut zdarma.

V případě konzultace řešení se na váš projekt podívám pro základní přehled dopředu. 20 minut zdarma.

POKUD KONZULTUJEME VÁŠ NÁPAD NEBO KONKRÉTNÍ SITUACI, KTERÁ SE VÁM PŘIHODILA A HLEDÁME ŘEŠENÍ NA MÍRU

Společně projdeme váš projekt nebo podnikání, problematiku, kterou potřebujete posunout.

Pokud z konzultace vyplynou další nastavení, můžeme se domluvit na jejich provedení.

Doba trvání konzultace je zpravidla 60 minut a více. Účtuji reálně strávený čas v rámci konzultace a navazujících prací. Používám program Toggl.

Natočení videí a další kroky účtuji v rámci standardní časomíry. Fakturu vystavuji po konzultaci nebo dokončení zakázky.

POKUD NASTAVUJI KONKRÉTNÍ TECHNICKÁ NASTAVENÍ

Po úvodní nezávazném spojení si domluvíme přístupy k programům. S klienty podepisuji Dohodu o mlčenlivosti (NDA), pokud získávám přístup tam, kde mají údaje svých klientů.

Nastavím vše potřebné, jednotlivé kroky spolu projdeme. Účtuji reálně strávený čas v rámci prací. Používám program Toggl.

Fakturu vystavuji po dokončené zakázce nebo na konci každého měsíce v případě dlouhodobé spolupráce.

TANDEM PRO TECHNICKOU PODPORU KAMPANĚ, KURZU NEBO ŠKOLENÍ

Společně projdeme jednotlivé kroky a časový harmonogram projektu, kurzu či kampaně. Vytvoříme jízdní řád k vašemu úspěšnému projektu.

K jednotlivým krokům stanovíme časový fond a veškeré kroky budeme průběžně konzultovat. Komunikace jsem při komplexní technické spolupráci na projektu jednou z hlavních věcí.

Délka spolupráce zpravidla začíná na 5 a více hodinách pro jeden projekt.  Komunikaci a koordinaci si účtuji formou standardní časomíry. Používám program Toggl. Formu fakturace domlouváme individuálně.

 

DOMLUVtE SI TERMÍN SPOJENÍ

REZERVOVAT SI TERMÍN SPOJENÍ MŮŽETE ONLINE TADY

NEBO MĚ KONTAKTUJTE NA:
HONZOVA.ANDREA@GMAIL.COM