ING. MGR. ANDREA HONZOVÁ

PŘEČTĚTE SI PÁR ŘÁDKŮ O MNĚ

 

 

Jmenuji se Andrea Honzová a od roku 2017 jsem mimo jiné na volné noze.
Spolupracuji s živnostníky, menšími firmami, manažery i jednotlivci. 

Při své práci propojuji srozumitelnou formou lidi, techniku, systém on-line světa. Dívám se na věci v souvislostech, ráda se svými klienty sdílím své znalosti a dovednosti napříč obory.

Můj profesní životopis, zkušenosti a více o mně najdete zde a kompletně pak na mém profilu na LinkedIn.

znalosti, zkušenosti a dovednosti

Co mohu nabídnout do spolupráce

1

15 let pracovních zkušeností spojených s technickou stránkou podnikání

Tyto zkušenosti doplňuji vlastními zájmy, a to napříč oblastmi. Vzhledem k mé multioborovosti jsou oblasti rozmanité (logistika a nastavení procesů, veřejná správa, podnikání, účetnictví, právo a bezpečnost, oblast leasingu a pojištění pro nákladní dopravu, služby a prodej, osobní rozvoj a další)

5 let koordinace projektů, práce s informacemi a technická nastavení

Pro menší firmy (zejména startupy při rozjezdu), podnikatele, manažery i jednotlivce napříč obory (účetnictví, prodej a služby, finance, osobní rozvoj, interiérový design, zdravé a vědomé stravování, dotace a energetické poradenství, veřejná správa, autorská tvorba). 3,5 roku jsem působila jako virtuální asistentka napříč obory.

více než 25 živých projektů I on-line kurzů, rozjezd 2 start-upů

Nejdelší trval rok, nejkratší týden – se zaměřením na technické vzdělávání, výuka programů,  osobní rozvoj, nastavení mindsetu, profesní vzdělávání, koučink, vzdělávání podnikatelů a podnikatelek a další. Mezi dlouhodobější projekty patřil např. mentoringově-vzdělávací projekt pro ženy podnikatelky ArtBees či lokální projekt zavedení sdílení vozidel v Českých Budějovicích.

4 roky aktivní činnosti zastupitelky

Do místní politiky jsem v roce 2018 vstoupila s myšlenkou smysluplně posouvat a rozvíjet dění v místě, kde žiji. Všechna rozhodnutí učiněná v komunitě mají vliv na život každého jednotlivce a je důležité na to nezapomínat. Zejména na širší dopad jednotlivých kroků. Já vím, řeknete si, že to je naivní. I já zpočátku byla.

Tato zkušenost pro mě byla velkou školou z naivního optimismu do tvrdé reality. Člověk, který chce něco změnit, to dělá pro to, že chce, né protože musí, nebo by měl. A když chcete rozebrat systém na šroubky a zase složit, je to mravenčí práce, ale má smysl, i když to většina lidí nevidí. Zkrátka kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod. 

 

2 vysokoškolská vzdělání v krizové infrastruktuře, managementu a logistických procesech

Vystudovala jsem Právo, bezpečnost, management a kriminalistiku na Policejní akademii ČR v Praze a Logistické technologie na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Z obou škol si dál nesu to, co potřebuji. Hlavně praktický pohled na dané problematiky.

1

2 cizí jazyky - angličtina a němčina

Celý život se potkávám s oběma jazyky a umím je aktivně využívat. Nejlepší úroveň mých jazykových dovedností byla po studiu humanitního dvojjazyčného gymnázia (němčina C2, angličtina B2).
Od té doby mé jazykové komunikační dovednosti pravidelně kolísají podle toho, zda jazyk aktivně využívám.

Osobní řádky

Jaká jsem jako člověk?

Říkám o sobě, že stojím nohama pevně na zemi. V životě se snažím, jako každý, skloubit řadu rolí – žena, manželka, matka, dcera, přítelkyně, podnikatelka i zastupitelka, a není to vždy jednoduché být tím, kým je zrovna potřeba. Žiji přítomností a plány do blízké budoucnosti. Vlastně miluji plánování, je to jedna z věcí, které ke mně prostě patří. Jsem starostlivá, empatická a mám ráda dosažitelné a měřitelné cíle. Prostě si potřebuji čas od času sáhnout výsledek práce. Ráda na věci pohlížím v širším kontextu, nikdy se pro blízké A nesmí zapomenout na vzdálené Z. Miluji svět informací a jejich permanentní přísun. Co se nevyvíjí, to postupně umírá, takže i já na sobě pracuji v oblasti osobního i profesního rozvoje. 

Když bych měla o sobě něco více říct, chvíli to trvá, vyjádřit správnou myšlenku. Jsem totiž v základu introvert (typově INTJ). Hlavou se mi honí tisíce myšlenek, které ale často nejdou na první dobrou vyjádřit slovy. Introverzi u mě však na první dojem pozná málokdo. Nepovažuji to za slabost, ale naučila jsem se to brát jako výhodu. Některé oblasti prostě dlouho promýšlím. Svůj vnitřní přetlak si ráda kompenzuji hrou na kytaru a zpěvem. Jsem typem člověka, který dává při problémech méně otázek, ale za to často ty klíčové. Aktivitami jsem také plánovač, organizátor i realizátor a hlídač rizik, která by mohla nastat. Stále se učím být vyjednavačem a obchodníkem. A hlavně plynule mezi typy přecházet.

Důležitými hodnotami spolupráce jsou pro mě otevřenost, respekt, společné cíle a chuť se posouvat. Miluji výzvy a různorodost oborů a projektů – jsem generalista, to znamená, že během krátké chvíle jsem schopná naskočit i do vašich bot a nosit je, ať už je váš obor podnikání jakýkoli.

Mám báječného manžela a 2 syny. Děti se staly mým nevyčerpatelným hnacím motorem života. Jsou to moji největší trenéři. A to nejen na time management nebo trpělivost. 🙂 Snažím se o balanc mezi osobní rovinou, prací, časem s rodinou a dalšími aktivitami, a že je to občas pěkná dřina. 🙂 

Miluji přírodu a svou zahradu. Postupně si plánuji a realizuji svou vlastní přírodní zahradu po malých částech. Když z počítače jde hlava kolem, není nic lepšího než vložit ruce do hlíny. Abych upevnila své životní kořeny, poznala a mohla opustit staré zažité rodinné vzorce, stala jsem se také tvůrcem a správcem rodinného rodokmenu a objevila více než 500 předků a několik žijících příbuzných, se kterými se podařilo navázat dlouhodobější vztahy. Pro chvíle odpočinku medituji a věnuji se józe. A někdy taky jen dlouze spím. Mám ráda Avengers ještě více než mé děti a nepohrdnu dobrou knihou. 

Technické nastavení, automatizace, inovace,programy, aplikace, online business manager, andrea honzová

kam dál

Zajímají vás reference klientů?

Pak klikněte sem

 

DOMLUVTE SI TERMÍN SPOJENÍ NEBO POKUD MÁTE DOTAZ, NAPIŠTĚ MI

REZERVOVAT SI TERMÍN SPOJENÍ MŮŽETE ONLINE TADY

nebo mě kontaktujte na:
honzova.andrea@gmail.com