ING. MGR. ANDREA HONZOVÁ

PŘEČTĚTE SI PÁR ŘÁDKŮ O MNĚ

 

 

Jmenuji se Andrea Honzová a od roku 2017 jsem mimo jiné na volné noze.
Spolupracuji s živnostníky, menšími firmami, manažery i jednotlivci. 

Při své práci propojuji srozumitelnou formou lidi, techniku, systém on-line světa. Dívám se na věci v souvislostech, ráda se svými klienty sdílím své znalosti a dovednosti napříč obory.

Můj profesní životopis, zkušenosti a více o mně najdete zde a kompletně pak na mém profilu na LinkedIn.

znalosti, zkušenosti a dovednosti

Co mohu nabídnout do spolupráce

1

15 let pracovních zkušeností spojených s technickou stránkou podnikání

Tyto zkušenosti doplňuji vlastními zájmy, a to napříč oblastmi. Vzhledem k mé multipotencionální povaze jsou oblasti rozmanité (logistika a nastavení procesů, veřejná správa, podnikání, účetnictví, právo a bezpečnost, oblast leasingu a pojištění pro nákladní dopravu, služby a prodej, osobní rozvoj a další)

5 let koordinace projektů, práce s informacemi a optimalizace nastavení

Pro menší firmy (zejména startupy při rozjezdu), podnikatele, manažery i jednotlivce napříč obory (účetnictví, prodej a služby, finance, osobní rozvoj, interiérový design, zdravé a vědomé stravování, dotace a energetické poradenství, veřejná správa, autorská tvorba). 3,5 roku jsem působila jako virtuální asistentka napříč obory.

více než 25 živých projektů I on-line kurzů, rozjezd 2 start-upů

Nejdelší trval rok, nejkratší týden – se zaměřením na technické vzdělávání, výuka programů,  osobní rozvoj, nastavení mindsetu, profesní vzdělávání, koučink, vzdělávání podnikatelů a podnikatelek a další. Mezi dlouhodobější projekty patřil např. mentoringově-vzdělávací projekt pro ženy podnikatelky ArtBees či lokální projekt zavedení sdílení vozidel v Českých Budějovicích.

3 roky aktivní činnosti místní zastupitelky

Do místní politiky jsem vstoupila s myšlenkou tvořit pro lidi a smysluplně ovlivnit dění v místě, kde žiji. Všechna rozhodnutí učiněná v komunitě mají vliv na život každého jednotlivce a je důležité na to nezapomínat. Zejména na širší dopad jednotlivých kroků. Já vím, řeknete si, že to je naivní. I já zpočátku byla.

Tato zkušenost je pro mě velkou školou z naivního optimismu do tvrdé reality. Člověk, který chce něco změnit, to dělá pro to, že chce, a né pro to, aby ho někdo chválil.  Když chcete rozebrat systém na šroubky a zase složit, je to mravenčí práce, ale má smysl, i když to většina lidí nevidí.

Jsem hlavní autorkou a vedoucí týmu pro tvorbu schváleného návrhu Strategického programu rozvoje obce 2021-2027. Předsedkyně kontrolního výboru. Členka redakční rady webových stránek, správkyně sociálních sítí obce. Opakovaně prosazuji potřebu a návrh optimalizace odpadového hospodářství v obci. Jsem spoluautorkou návrhu na provedení Analýzy bezpečnosti v obci. Již druhý rok organizuji Letní kino na zelené louce a podílím se na obecních akcích.

2 vysokoškolská vzdělání v krizové infrastruktuře, managementu a logistických procesech

Vystudovala jsem Právo, bezpečnost, management a kriminalistiku na Policejní akademii ČR v Praze a Logistické technologie na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Z obou škol si dál nesu to, co potřebuji. Hlavně praktický pohled na dané problematiky.

1

2 cizí jazyky - angličtina a němčina

Celý život se potkávám s oběma jazyky a umím je aktivně využívat. Nejlepší úroveň mých jazykových dovedností byla po studiu humanitního dvojjazyčného gymnázia (němčina C2, angličtina B2).
Od té doby mé jazykové komunikační dovednosti pravidelně kolísají podle toho, zda jazyk aktivně využívám.

Osobní řádky

Jaká jsem jako člověk?

Jsem žena stojící nohama pevně na zemi. Mám několik životních rolí – žena, manželka, matka, dcera, přítelkyně i obchodní partnerka. Žiji přítomností a plány do blízké budoucnosti. Miluji plánování, jsem starostlivá, empatická a pokud si stanovím cíl, jdu pevně za ním. Ráda na věci pohlížím v širším kontextu. Nejde řešit A, a nekoukat přitom, co to udělá s B, natož s C. Neustále na sobě pracuji v oblasti osobního i profesního rozvoje.

Jsem v základu introvert (typově nejčastěji INTJ), hlavou se mi honí tisíce myšlenek, které často nejdou na první dobrou vyjádřit slovy. Introverzi u mě však na první dojem pozná málokdo. Nepovažuji to za slabost, ale velkou výhodu. Některé oblasti dlouho promýšlím. Jsem typem člověka, který dává při problémech méně otázek, ale za to ty klíčové. Aktivitami jsem také plánovač, organizátor i realizátor a hlídač všech rizik, která by mohla nastat. Stále se učím být vyjednavačem a obchodníkem.

Důležité hodnoty spolupráce jsou otevřenost, respekt, společné cíle a progres. Miluji výzvy a různorodost oborů a projektů – jsem během krátké chvíle schopná naskočit do nových bot a nosit je.

Mám báječného manžela a 2 syny. Děti se staly mým nevyčerpatelným hnacím motorem dalších let života. Vypilovala jsem s nimi nejen time management, ale i trpělivost. Pravidelně společně balancujeme tu křehkou rovnováhu mezi osobní rovinou, prací, časem s rodinou a dalšími aktivitami.

Miluji přírodu a svou zahradu. Minulý rok jsem si naplánovala a zrealizovala část přírodní zahrady. Abych upevnila své životní kořeny, poznala a mohla opustit staré zažité rodinné vzorce, stala jsem se správcem rodinného rodokmenu a objevila více než 500 předků. Pro chvíle odpočinku medituji a věnuji se józe. A někdy taky jen dlouze spím.

Technický koncept online podnikání, tehchnický manager, online business managerka, technické nastavení, projektový management, andrea honzová, spolupráce s VA, mailerlite expert, mailchimp, wordress, wix, seo, google analytics, ga, hotjar, facebook, o mně, business manager,

kam dál

Zajímají vás reference klientů?

 

DOMLUVTE SI TERMÍN SPOJENÍ NEBO POKUD MÁTE DOTAZ, NAPIŠTĚ MI

REZERVOVAT SI TERMÍN SPOJENÍ MŮŽETE ONLINE TADY

nebo mě kontaktujte na:
honzova.andrea@gmail.com