ZAJÍMÁ VÁS
více informací o mně?

Jmenuji se Andrea Honzová a od roku 2017 jsem mimo jiné na volné noze. Spolupracuji s živnostníky, menšími firmami, manažery i jednotlivci. 

Při své práci propojuji lidi, techniku, systém a on-line svět.

Dívám se na věci v souvislostech, předávám získanou moudrost, hledám samotnou podstatu, smysl, zkoumám principy, tvořím systém.

Můj profesní životopis, zkušenosti a více o mně najdete na mém profilu na LinkedIn

Jaké mám znalosti a zkušenosti pro spolupráci s vámi?

 • 15 let pracovních zkušeností spojených s mnoha obory – procesy a nastavením pro podnikatele a menší firmy

Tyto zkušenosti doplňuji vlastními zájmy, a to napříč oblastmi. Vzhledem k mé multipotencionální povaze jsou oblasti rozmanité (logistika a nastavení procesů, veřejná správa, podnikání, účetnictví, právo a bezpečnost, oblast leasingu a pojištění pro nákladní dopravu, služby a prodej, osobní rozvoj a další)

 • 4 roky koordinace projektů, práce s informacemi, optimalizace nastavení a virtuální asistence

pro menší firmy (zejména start-upy při jejich rozjezdu), podnikatele, manažery i jednotlivce napříč obory (účetnictví, prodej a služby, finance, osobní rozvoj, interiérový design, zdravé a vědomé stravování, dotace a energetické poradenství, veřejná správa, autorská tvorba)

 • více než 20 projektů a on-line kurzů

nejdelší trval rok, nejkratší týden – se zaměřením na technické vzdělávání, výuka programů,  osobní rozvoj, nastavení mindsetu, profesní vzdělávání, koučink, vzdělávání podnikatelů a podnikatelek a další

 • 3 roky spolupráce na rozjezdu několika startu-upů

v Čechách i zahraničí

 • 2,5 roku aktivní činnosti místní zastupitelky

v jihočeské obci s 456 obyvateli. Do místní politiky jsem vstoupila s myšlenkou tvořit pro lidi a smysluplně ovlivnit dění v místě, kde žiji. Všechna rozhodnutí učiněná v komunitě mají vliv na život každého jednotlivce a je důležité na to nezapomínat.

 • Hlavní autorka a vedoucí týmu pro tvorbu schváleného návrhu Strategického programu rozvoje obce 2021-2027.
 • Předsedkyně kontrolního výboru
 • Členka redakční rady webových stránek, správkyně Facebooku a Instagramu obce
 • Vlastní návrh Optimalizace odpadového hospodářství v obci
 • Spoluautorka návrhu na provedení Analýzy bezpečnosti v obci
 • Spoluorganizace dětského dne 2019, autorka nápadu a koordinátorka Letního kina na zelené louce 2020, a další.)
 • 2 vysokoškolská vzdělání v krizové infrastruktuře, managementu a logistických procesech

vystudovala jsem Právo, bezpečnost, management a kriminalistiku na Policejní akademii ČR v Praze a Logistické technologie na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích)

 • 2 děti, 1 manžel, dům, les a kočka

 

Jaká jsem jako člověk?

Co ode mě můžete očekávat?

Technický koncept online podnikání, tehchnický manager, online business managerka, technické nastavení, projektový management, andrea honzová, spolupráce s VA, mailerlite expert, mailchimp, wordress, wix, seo, google analytics, ga, hotjar, facebook, business manager,
Jsem žena stojící nohama pevně na zemi. Mám několik životních rolí – žena, manželka, matka, dcera, přítelkyně i obchodní partnerka. Žiji přítomností a plány do blízké budoucnosti, takže miluji plánování, jsem starostlivá po všech směrech, pokud si stanovím cíl, jdu pevně za ním, neustále na sobě pracuji v oblasti osobního i profesního rozvoje.
Jsem v základu introvert (typově nejčastěji INTJ), hlavou se mi honí tisíce myšlenek, které často nejdou na první dobrou vyjádřit slovy. Introverzi u mě však na první dojem pozná málokdo. Nepovažuji to za slabost, ale velkou výhodu. Některé oblasti dlouho promýšlím. Jsem typem člověka, který dává při problémech méně otázek, ale za to ty klíčové. Aktivitami jsem také plánovač, organizátor i realizátor a hlídač všech rizik, která by mohla nastat. Stále se učím být vyjednavačem a obchodníkem.
Důležité hodnoty spolupráce jsou otevřenost, respekt, společné cíle a progres. Miluji výzvy a různorodost oborů a projektů – jsem během krátké chvíle schopná naskočit do nových bot a nosit je.
Miluji přírodu a svou zahradu. Minulý rok jsem si naplánovala a zrealizovala část přírodní zahrady. Abych upevnila své životní kořeny a opustila staré vzorce, stala jsem se správcem rodinného rodokmenu a objevila více než 500 předků. Pro chvíle odpočinku medituji, věnuji se józe nebo joggingu.