ING. MGR. ANDREA HONZOVÁ

PŘEČTĚTE SI PÁR ŘÁDKŮ O MNĚ

 

 

Jmenuji se Andrea Honzová a od roku 2017 jsem mimo jiné na volné noze.
Spolupracuji s podnikateli na volné noze, menšími firmami, manažery i jednotlivci. 

Při své práci propojuji srozumitelnou formou lidi, techniku, systém on-line světa. Dívám se na věci v souvislostech, ráda se svými klienty sdílím své znalosti a dovednosti napříč obory.

Můj profesní životopis, zkušenosti a více o mně najdete zde a kompletně pak na mém profilu na LinkedIn.

znalosti, zkušenosti a dovednosti

Co mohu nabídnout do spolupráce

8 měsíců pořádání networkingů pro jihočeské podnikatelky

Letos v květnu (2023) jsme se společně se Simonou Šaškovou pustily do organizace nezávazných jihočeských networkingů. S cílem posílit setkávání v rámci ženského podnikatelského světa, propojení a spolupráci na jihu. Máme za sebou 3 úspěšná setkání, pokaždé pro 20 žen.  Více najdete na jihoceskepodnikatelky.cz

zkušenosti s prodejními kampaněmi zdarma i se ziskem několika milionů

Upřímně jsem počet prodejních kampaní, kterými jsem prošla, přestala počítat. Často kampaně zdarma byly vzhledem k počtu účastníků a nároků na zázemí mnohem náročnější než některé kampaně, které vytvořily svým tvůrcům zisky v řádu milionů korun. Své zkušenosti ráda předávám svým klientům individuálně s ohledem na fázi podnikání, ve které se nachází.

mezioborová spolupráce a výměna zkušeností s dalšími volnonožci

Ráda spolupracuji s lidmi z mého i dalších oborů. Protože člověk nemůže vše dělat sám, i když se to často u práce projektového manažera i technika nabízí. Oborová i mezioborová spolupráce posouvá k zajímavým zkušenostem, možnostem i spolupráci.

1

15 let pracovních zkušeností spojených s technickou a projektovou stránkou podnikání

Pracuji naplno od vstupu na vysokou školu, takže počet let sice může být číslo, ale i doba zahrnující balík zkušeností. Tyto zkušenosti doplňuji vlastními zájmy, a to napříč oblastmi. Vzhledem k mé multioborovosti jsou oblasti rozmanité (logistika a nastavení procesů, veřejná správa, podnikání, účetnictví, právo a bezpečnost, oblast leasingu a pojištění pro nákladní dopravu, služby a prodej, osobní rozvoj a další)

6 let koordinace projektů, práce s informacemi, technická řešení a nastavení

Pro menší firmy (zejména startupy při rozjezdu), podnikatele, manažery i jednotlivce napříč obory (účetnictví, prodej a služby, finance, osobní rozvoj a péče o duši i tělo, interiérový design, zdravé a vědomé stravování, dotace a energetické poradenství, veřejná správa, autorská tvorba, školící programy). Své první podnikatelské zkušenosti jsem téměř 3 roky sbírala v online prostředí jako technická virtuální asistentka.

více než 30 živých i online projektů a kurzů, rozjezd 2 start-upů

Nejdelší projekt trval rok, nejkratší týden. Zaměření byla, jsou a budou skutečně různá – na vzdělávání, výuku programů,  osobní rozvoj, nastavení mindsetu, profesní vzdělávání, koučink, vzdělávání podnikatelů, finančních poradcí, podnikatelek a další. Mezi dlouhodobější projekty patřil např. mentoringově-vzdělávací projekt pro ženy podnikatelky ArtBees či lokální projekt zavedení sdílení vozidel v Českých Budějovicích.

4 roky aktivní činnosti zastupitelky

Do místní politiky jsem v roce 2018 vstoupila s myšlenkou smysluplně posouvat a rozvíjet dění v místě, kde žiji. Všechna rozhodnutí učiněná v komunitě mají vliv na život každého jednotlivce. I když si to většina nepřipouští, je stále potřeba dívat stále o krok dál.  Toto období pro mě neocenitelnou zkušeností v životě, která mi otevřela oči do reality. Jednoduše i tady platí, kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.

 

2 vysokoškolská vzdělání v krizové infrastruktuře, managementu a logistických procesech

Vystudovala jsem Právo, bezpečnost, management a kriminalistiku na Policejní akademii ČR v Praze (2013) a Logistické technologie na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (2017). Moje alma mater mě naučila mnohé. Kdybych měla zmínit jednu věc, byla by to pravda jako skutečnost, kterou je potřeba respektovat a chránit.

w

2 cizí jazyky - angličtina a němčina

Celý život se potkávám s oběma jazyky a umím je aktivně využívat. Nejlepší úroveň mých jazykových dovedností byla po studiu humanitního dvojjazyčného gymnázia (němčina C2, angličtina B2).
Od té doby mé jazykové komunikační dovednosti pravidelně mění podle toho, zda daný jazyk aktivně využívám.

Osobní řádky

Jaká jsem jako člověk?

Říkám o sobě, že stojím nohama pevně na zemi. V životě se snažím, jako každá žena, skloubit řadu rolí – ženy, matky, podnikatelky, manželky, dcery, a není to vždy jednoduché být tou, kterou je zrovna potřeba. Snažím se žít přítomností a mít plány do blízké budoucnosti. Vlastně miluji plánování a strategie, je to jedna z věcí, které ke mně prostě patří. Jsem starostlivá, empatická, občas perfekcionistická a mám ráda dosažitelné a měřitelné cíle. Proč měřitelné? Uvědomila jsem si, že si potřebuji čas od času sáhnout výsledek práce, protože celá řada aktivit pro klienty není výsledkem, ale mezikrokem k němu. Ráda na věci pohlížím v širším kontextu, nikdy se pro blízké A nezapomíná na vzdálené Z, pokud ano, jsem tou, která to připomene. Miluji svět kvalitních informací a jejich permanentní přísun. Život mi neustále ukazuje, že co se nevyvíjí, to postupně umírá, takže i já na sobě pracuji v oblasti osobního i profesního rozvoje. 

Když bych měla o sobě něco více říct, chvíli to trvá, vyjádřit tu správnou myšlenku. Ale pak to jede jak na drátkác. Jsem totiž v základu introvert (pokud chcete typově INTJ). Hlavou se mi honí tisíce myšlenek, které ale často nejdou na první dobrou vyjádřit slovy, takže často mlčím a myslím si své. Introverzi u mě však na první dojem pozná málokdo. Postupem času jsem se tuto vlastnost naučila brát jako výhodu. Některé oblasti prostě dlouho promýšlím a jinde vidím řešení tam, kde jiní čtou teprve zadání. Svůj vnitřní přetlak si ráda kompenzuji hudbou. Melodie, dynamika a každý tón je skvělým průvodcem, mám téměř absolutní sluch a užívám si hudbu napříč žánry. Pro chvíle pohody si vezmu kytaru do ruky a zpívá se.  Jsem typem člověka, který dává při problémech méně otázek, ale za to často ty klíčové. Aktivitami jsem také plánovač, organizátor i realizátor a hlídač rizik, která by mohla nastat. Stále se učím být vyjednavačem a hlavně pružně reagovat.

Důležitými hodnotami spolupráce jsou pro mě respekt, společné cíle, otevřená komunikace a chuť se posouvat. Miluji výzvy a různorodost oborů a projektů – jsem generalista, to znamená, že během krátké chvíle jsem schopná naskočit i do vašich bot a nosit je, ať už je váš obor podnikání jakýkoli.

Mám báječného manžela a 2 syny. Děti se staly mým nevyčerpatelným hnacím motorem života. Jsou to moji největší trenéři. A to jak na time management, tak i na trpělivost. 🙂 Snažím se o balanc mezi osobní rovinou, prací, časem s rodinou a dalšími aktivitami, a že je to občas pěkná dřina. Ale výsledek za to stojí.. 🙂 

Miluji přírodu a svou zahradu. Postupně si plánuji a realizuji svou vlastní přírodní zahradu po malých částech. Když z počítače jde hlava kolem, není nic lepšího než vložit ruce do hlíny. Abych upevnila své životní kořeny, poznala a mohla opustit staré zažité rodinné vzorce, stala jsem se také tvůrcem a správcem rodinného rodokmenu a objevila více než 500 předků a několik žijících příbuzných, se kterými se podařilo navázat dlouhodobější vztahy. Pro chvíle odpočinku se věnuji dechovým a fyziocvičením pro mé tělo a záda. A někdy taky jen dlouze spím. Díky dětem jsem začala s radostí přiznávat, že mám ráda Avengers, dokonce ještě více než mé děti. Nepohrdnu dobrou knihou. A vlastně ani hodinou klidu a koncentrace na sebe a svůj dech, kterou si příležitostně dopřávám na střelnici.

Technické nastavení, automatizace, inovace,programy, aplikace, online business manager, andrea honzová

kam dál

Zajímají vás reference klientů?

Pak klikněte sem

 

DOMLUVTE SI TERMÍN SPOJENÍ NEBO POKUD MÁTE DOTAZ, NAPIŠTĚ MI

REZERVOVAT SI TERMÍN SPOJENÍ MŮŽETE ONLINE TADY

nebo mě kontaktujte na:
honzova.andrea@gmail.com