BALÍČKY SLUŽEB

META ADS, NASTAVENÍ BUSINESS MANAGERU OD NULY AŽ PO SPUŠTĚNÍ 1. REKLAMY

Rozhodli jste se, že je na čase podpořit své podnikání, značku nebo prodeje pomocí reklam na Facebooku a Instagramu? Souhrnně mluvíme o Meta Ads.

Nevíte, co k tomu budete potřebovat? Nebo zda máte správně nasazený Meta Pixel (dříve Facebook Pixel)? Váháte, co to vlastně je?

Prostředí Business Manageru se tak rychle mění, že si připadáte ztracení už po otevření, i když jste už v Manageru dříve pracovali?

Pak jste tady správně.

Nastavím Vám technicky vše potřebné od založení Business Manageru, včetně všeho potřebného, až po spuštění 1. reklamy na Facebooku a Instagramu. A ukážu Vám, jak na to. Společně projdeme vše potřebné tak, abyste se v tomto prostředí reklam vyznali i vy.

CO ŘÍKAJÍ KLIENTI

propojení, napojení, web, simpleshop, ecomail, členská sekce, technické nastavení, reference, andrea honzová

IVANA POSTŘIHAČOVÁ

Lektorka seberozvoje pomocí astrologie, www.ivanapostrihacova.cz


„Spolupráce s Andreou byla velmi přijemná. Andrea mi poradila, jak na web a členskou sekci, na co si dát pozor, jak vzájemně propojit SmartEmailing a SimpleShop.

Nastavila mi vše potřebné, co jsme společně dohodly.


Co bylo ale pro mě nejpřínosnější: Andrea mi dala podněty, co všechno si musim před spuštěním členské sekce ujasnit, jaká je moje cílovka, jaký jsou možnosti produktů a služeb.

 

Nechápu, kolik mi toho stihla předat během hodinové konzultace. Je vidět, že z její práce čiší mnohaletý zkušenosti, takže žádný povrchní papouškování marketingových strategií se nekonalo.

Nakonec jsme dohodli i nastavení Meta Pixelu a první reklamní kampaně v návaznosti na nasazený Meta Pixel. Vše se mnou podrobně prošla. I díky tomu budu příště schopná si reklamní kampaně nastavit sama.

Určitě se na Andreu obrátím i v budoucnu, protože po konzultaci i následné spolupráci jsem měla v hlavě plno nápadů a v duši klid, že jsem našla někoho tak pečlivého a zodpovědného.“

REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

LUBICA FARKASOVÁ

Business a work-life coach, www.lubicafarkasova.sk


„Potrebovala som spojazdniť pixel, pozrieť google analytics a zároveň nastaviť business managera na facebook. Preto som hľadala niekoho, kto pokryje tieto oblasti. A našla som Andrea Honzová.

Ako prvé sme si vyjasnili čo potrebujem nastaviť a neskôr mi Andrejka poslala návody a postupy. Prechádzali sme jednotlivé kroky spolu, aby som aj ja neskôr vedela čo a ako pracuje. Ak bolo potrebné riešiť niečo ad hoc, tak Andrejka nemala problém a zistila všetko potrebné.

Andrejku odporúčam každej, ktorá sa „motká“ v online nastaveniach, pretože vám ušetrí čas a aj nervy.“

CO TATO SLUŽBA OBSAHUJE?

A JAKÁ JE CENA BALÍČKU?

META ADS A BUSINESS MANAGER

 

 

Co vše balíček obsahuje? 

1.
Úvodní online spojení, kde si řekneme vše potřebné, zmapujeme Vaši situaci. Spojení proběhne přes Google Meet. Odkaz ke spojení Vám pošlu po domluvení termínu.

2.
Navrhnu Vám postup řešení pro spuštění Vaší reklamy a termín zhotovení. Vaše odsouhlasení, podpis dohody o mlčenlivosti, udělení přístupů do Vašeho systému.

3.
Kompletní technické nastavení Business Manageru pro spuštění 1. reklamy obsahuje:

a) kontrola a propojení firemní FB stránky a firemního IG profilu,

b) založení Business Manageru, vyplnění potřebných údajů pro fakturaci, připojení stránek a lidí,

c) ověření Vaší domény pro Business Manager,

d) založení reklamního účtu včetně platební karty, nastavení limitu, udělení přístupu,

e) Meta Pixel, jeho propojení s webem, udělení přístupu k Pixelu, příp. Conversation API,

g) pro samotné vytvoření kampaní, sad a reklam budete potřebovat znát svého ideálního klienta, aby bylo možné nastavit prvotní cílení,  budget, který máte k dispozici, délka trvání reklamy, účel reklamy, co je CTA (=call to action), tedy cíl, kterého chcete dosáhnout,

h) pro jednotlivé reklamy je potřeba mít připravené pro začátek 3 varianty textu lišící se v délce a obsahu, 3-5 nadpisů, a 3 varianty obrázku. V případě videa je potřeba do nejdůležitější vložit do prvních 15, max. 20 sekund videa,

i) kontrola Google Analytics a vysvětlení práce s UTM parametry pro správné vyhodnocení kampaní.

Zhotovení zakázky obsahuje otestování funkčnosti Business Manageru.
Výsledek a úspěch spuštěných reklam nikdy nelze zaručit. Každá z reklam je hodnocena individuálně pomocí sytému AI – umělé inteligence společností Meta.

4.
Po dohodě nastavuji i Google Analytics, propojení do mailingu a další případy.

5.
Cena za kompletní provedení prací začíná od 5.000 Kč.
Konečná cena se může lišit podle rozsahu zakázky. Vše potřebné si řekneme a odsouhlasíme na úvodním setkání. 

6.
V případě, že si práce vyžádají více času, tyto práce budou provedeny po Vašem souhlasu a zpoplatněny hodinovou sazbou pro technická nastavení mimo balíček, 1.300 Kč/hod.

7.
Předání zhotovené zakázky, ukázka, jak pracovat v Business Manageru a vystavení faktury za balíček.

8.
Máte dotaz? Klidně mi napište na honzova.andrea@gmail.com

Mám za sebou 100+ nastavení Business Manageru.

Průběžně spravuji kampaně pro 10+ klientů. 

A další tisíce hodin individuálních konzultací a technických nastavování služeb pro mé klienty a práce s informacemi napříč obory.

Veškeré informace, které získáte v rámci balíčku, vychází z mé praxe a jsou vyzkoušené s mými klienty.

Při své práci propojuji srozumitelnou formou lidi, techniku, systém on-line světa. Dívám se na věci v souvislostech, ráda se svými klienty sdílím své znalosti a dovednosti napříč obory.

andrea honzová, technické nastavení, web, členská sekce, mailing, ga, google analytics, meta, fb, ig reklama, nastavení, konzultace, řešení

domluvte si termín spojení nebo napište, pokud máte dotaz

máte-li zájem o některou ze služeb, REZERVOVAT SI TERMÍN SPOJENÍ MŮŽETE ONLINE TADY

nebo mě kontaktujte na:
honzova.andrea@gmail.com

Nemůžete-li si vybrat službu a máte dotaz, pak mi napište e-mail nebo mi nechte vzkaz přes formulář.