BALÍČKY SLUŽEB

CESTA ZÁKAZNÍKA OD REZERVACE SCHŮZKY A PO OPAKOVANÝ PRODEJ A FUNNELY

NÁVRH, NASTAVENÍ A AUTOMATIZACE JEDNOTLIVÝCH KROKŮ

Administrativa a čas strávený při domlouvání termínů schůzek s klienty jsou někdy náročné na trpělivost. Většinu času můžete ušetřit tím, že svým klientům dáte možnost si termín schůzky rezervovat online. Je to stejné jako když jde to kina a koupíte si vstupenky na dané promítání filmu předem. Přemýšlíte o online rezervačním systému, který by Vám ulehčil práci a ušetřil čas?

Pak jste tu správně.

Pokud nemáte e-shop a řešíte, že prodejem služeb a produktů trávíte spoustu času, zejména s administrativou, pak je čas to změnit. Není nutné pro každou službu vystavovat ručně fakturu, to za vás může obstarat automatizovaný online prodej.

Pokud na ním přemýšlíte, už jste určitě narazili na 2 velké poskytovatele online prodejnách systémů FAPI a Simpleshop. Ale nejsou jediní, kteří to umí. 

FAPI a Simpleshop zmiňuji zejména proto, že s těmito dvěma systémy v rámci českého prostředí se pojí i možnost propojení pro členské sekce na web. A vlastně i tvorba členských sekcí jako takových.

Ačkoli se to zdá jednoduché, samotný výběr a úvodní nastavení těchto systémů až tak snadný není. Od propojení s bankou, platební bránou, mailingem, členskou sekcí, Google Analytics, vytvoření vlastních děkovacích stránek a nakonec samotné produkty či služby.

 

Říkáte si, že je čas nabídnout vaše služby formou opakovaných prodejů a funnelů, pak vás tímto světem provedu na míru vašemu podnikání.

 

Poradím Vám, jaký program si vybrat a k tomu jej nastavit.

VSTUPTE DO SVĚTA AUTOMATIZACE CESTY ZÁKAZNÍKA A OPAKOVANÝCH PRODEJŮ.

CO ŘÍKAJÍ KLIENTI

REFERENCE, technické nastavení, andrea honzová, google analytics, business manager,

Eva KELLERMANN Řeháková

Lektorka investování, www.investovaniproholky.cz


„Hledala jsem někoho, kdo by mi byl schopný poradit a technicky napojit správný platební proces pro můj nový kurz. Vybrala jsem si pro kurz zahraniční platformu Thinkific, která neumí účetní doklady, které jsou potřeba v ČR.
 

Andrea mě okamžitě propojila s účetní, která mi vysvětlila, co všechno musím pro zákazníky mít, abych měla vše pro české úřady v pořádku.

Následně mi pomohla objevit vhodné technické řešení a takové propojení systémů, které mi umožnily prodávat moje kurzy na vybrané platrofmě a zároveň k tomu měla všechny potřebné doklady.

Určitě její služby zase využiju, až budu potřebovat něco technicky nastavit, protože mi ušetřila spoustu času i starostí 🙂 
Děkuji.“
Technické nastavení, programy, aplikace, online business manager, andrea honzová

Ing. LUCIE Tomanová

Webdesignérka, www.lucietomanova.cz

 

„Konzultaci jsem domluvila pro svoji klientku, která hledala komplexní technické řešení pro online kurzy prodávané jak v ČR, tak i v zahraničí. SimpleShop už pro naše potřeby nestačil.

Hledaly jsme systém pro prodej online kurzů, členskou sekci, propojení platební brány, napojení účetního systému, mailingového nástroje apod.

Jedna hodinová konzultace s Andreou nám vnesla spoustu nových vhledů. Za velmi krátký čas nám Andrea doporučila vhodný systém a zároveň v rámci další spolupráce provedla základní nastavení a veškerá propojení.

Pokud hledáte technickou pomoc nebo konzultaci, Andrea je ten správný člověk pro vás! Je moc milá, vše srozumitelně vysvětlí, a ještě vám do e- mailu hodí obsáhlé shrnutí toho, co si řeknete při konzultaci a další tipy pro vás.

Andrea je absolutní profík!“

CO TATO SLUŽBA OBSAHUJE?

A JAKÁ JE CENA BALÍČKU?

návrh, vytvoření, automatizace cesty zákazníka, návrh a automatizace opakovaných prodejů a funnelů

 dle rozsah 

Co vše balíček obsahuje? 

1.
Úvodní online spojení, kde si řekneme vše potřebné, zmapujeme Vaši situaci. Spojení proběhne přes Google Meet. Odkaz ke spojení Vám pošlu po domluvení termínu.

2.
Navrhnu Vám postup spolupráce, výběr vhodného české nebo zahraničního rezervačního nebo prodejního systému, a termín zhotovení. Vaše odsouhlasení, podpis dohody o mlčenlivosti, udělení přístupů do Vašeho systému.

3.
Kompletní technické nastavení automatizovaný online prodejní systém nebo online rezervační systém:

a) založení dané služby a zvolení vhodného tarifu

b) v případě online prodejního řešení:
základní technické nastavení
– propojení s bankovním účtem, příp. dohoda s klientem, vzhledem k citlivým bankovním údajům
– integrace platební brány
– propojení prodejního systému na mailing, členské sekce
– individuální propojení prostřednictvím Zapieru nebo Make není součástí balíčku, lze ale po dohodě
– nastavení prvních produktů, prodejních formulářů, děkovací stránky
– otestování funkčnosti

c) v případě online rezervačního systému:
základní technické nastavení
– propojení s bankovním účtem, pokud to daný tarif programu umožňuje
– integrace platební brány, pokud ji daný tarif programu umožňuje
– propojení prodejního systému na Google kalendář, mailing a další systémy
– individuální propojení prostřednictvím Zapieru nebo Make není součástí balíčku, lze ale po dohodě
– nastavení prvního balíčku pro spuštění rezervací
– integrace online rezervačního formuláře na web, pokud to daný tarif programu umožňuje
– vytvoření nebo úprava pokročilých automatizací – e-mail po rezervaci, potvrzení rezervace, připomenutí schůzky, shrnutí po schůzce atp.

4.
Cena za kompletní práce začíná od 3.000 Kč.
Přesnou cenu zakázky dle rozsahu si domluvíme na úvodním setkání.

5.
V případě, že si práce vyžádají více času, tyto práce budou provedeny po Vašem souhlasu a zpoplatněny hodinovou sazbou pro technická nastavení mimo balíček, 1.300 Kč/hod.

6.
Máte dotaz? Klidně mi napište na honzova.andrea@gmail.com

Díky automatizaci online prodejů nebo možnosti online domlouvání termínů schůzek ušetřili moji klienti desítky hodin času, spoustu stresu a peněz, které mohli investovat do dalšího rozvoje svého podnikání.

Veškeré informace, které získáte v rámci balíčku, vychází z mé praxe a jsou vyzkoušené s mými klienty.

Při své práci propojuji srozumitelnou formou lidi, techniku, systém on-line světa. Dívám se na věci v souvislostech, ráda se svými klienty sdílím své znalosti a dovednosti napříč obory.

andrea honzová, technické nastavení, web, členská sekce, mailing, ga, google analytics, meta, fb, ig reklama, nastavení, konzultace, řešení

domluvte si termín spojení nebo napište, pokud máte dotaz

máte-li zájem o některou ze služeb, REZERVOVAT SI TERMÍN SPOJENÍ MŮŽETE ONLINE TADY

nebo mě kontaktujte na:
honzova.andrea@gmail.com

Nemůžete-li si vybrat službu a máte dotaz, pak mi napište e-mail nebo mi nechte vzkaz přes formulář.