MAILERLITE BUDE RYCHLEJŠÍ, EFEKTIVNĚJŠÍ A NABÍDNE NOVÉ NÁSTROJE. A TO VŠE UŽ OD 22. BŘEZNA!

👉👉 22. března Mailerlite představí svou novou verzi programu, na které pracovalo posledních několik let.

📩 CO BUDE NOVÉHO?

Vylepšení přichází na poli uživatelského rozhraní, vzhledu, reportů a vyhodnocení, automatizací, nové integrace pro e-commerce, nové aplikace pro mobilní zařízení, nové možnosti pro iOS a mnohem více.

SVĚT ONLINE A E-COMMERCE SE RYCHLE PROMĚNUJE A VYVÍJÍ A MAILERLITE NA TO REAGUJE…

📩  Nově program také nabídne verzi zdarma do 1000 kontaktů jako doposud, a 3 nové varianty Growing Business, Advanced a Enterprise. Srovnání plánů najdete tady: https://www.mailerlite.com/new-pricing

📩 CO TO ZNAMENÁ PRO KLIENTY, KTEŘÍ UŽ MAILERLITE POUŽÍVAJÍ?

Nový Mailerlite poběží souběžně s dosavadním. Stávající klienti budou mít možnost se rozhodnout, zda chtějí používat dosavadní nebo nový Mailerlite. Převod ze stávajícího na nový bude probíhat postupně, s tím, že jakmile bude možné převést stávající Mailerlite na novou verzi, ML vás o tom informuje. Bude však i nadále možné používat stávající ML, pokud jste na něj zvyklí, a nechcete ho měnit. Bez vašeho souhlasu se nic měnit nebude.

 JAK ZJISTIT, KTERÁ VERZE JE LEPŠÍ?

Jednoduše si to otestujte. Navíc při zřízení nového Mailerlite nebo při změně z dosavadního na nový obdržíte  na 30 dnů bezplatně plnou verzi Mailerlite, abyste si mohli vyzkoušet veškeré nové dostupné funkce.

Pokud váháte, potřebujete poradit s výběrem nebo nastavením Mailerlite, neváhejte se na mě obrátit do zprávy nebo na honzova.andrea@gmail.com. Jako technická online specialistka a certifikovaná Mailerlite expertka vám ráda zodpovím vše potřebné.