ŽIVOT NENÍ NÁHODA ANI NEHODA 🍀

Díky svým technickým dovednostem, duši projekťáka a citlivému vysvětlujícímu přístupu usnadňuji a zjednodušuji podnikatelům život v rámci jejich online podnikání. Zní to složitě? Ale není, „technické záležitosti v online podnikání“ jsou prostě můj job.

Na minulé schůzce Toastmástři z Budějc se mě jeden z členů klubu ptal blíže, co já vlastně pro ty své klienty dělám, že je toho nějak moc, a že by to chtěl pochopit.. 🙂 A ta samá otázka padla od Julie Válková 🙂

KDO JE TEDY MŮJ KLIENT?

Nejčastějším klientem je podnikatel (👩‍🦰 i👨), který se buď chystá překlopit své podnikání do online prostředí, chce své podnikání s onlinem zkombinovat nebo už v online prostředí běží, má skvělé plány, ale neví si rady s technickým provedením svých nápadů.

JAKÉ OBLASTI MOJI KLIENTI NEJČASTĚJI ŘEŠÍ?

👩‍💻Mailing – weby a členské sekce na WordPressu – propojení aplikací – analytika a vyhodnocení webů a prodejů – automatizace rutiny – online prodeje a prodejní funelly – reklamní kampaně pro FB a IG. Pracuji s více než 50ti aplikacemi.
Anebo to všechno dohromady. Takové „all-in-one“ s lidskou tváří.
Více o mně najdete i na tady mém webu: andreahonzova.cz 📌

Klienti si často chválí okamžik💰, kdy přijdou se svým nápadem.

Obratem ode mně získají itinerář, jak tento nápad po technické stránce realizovat. Nebo důvody, proč to dál neřešit. Když si s realizací neví rady, jsem tu pro ně. Takže v konečném součtu navrhuji, konzultuji, nastavuji a spravuji.
Bohužel i často vyvracím fámy, mylné a neúplné informace poskytované lidmi z podobných oborů. Děje se to na pravidelné bázi. „Něco“ nastavit umí řada lidí, ale vysvětlit, vyhodnotit a zvážit komplexně v souladu s podnikáním klienta už málo kdo…

BYLA TO ZÁVISLOST NA INFORMACÍCH. DOST NENÍ DOST

🎒 Vystudovaný humanitní gympl, kde pro mě němčina a angličtina byla denním chlebem. Díky sobě a tomuhle gymplu, jsem se dostala na práva, akádu i psychologii.

🎒
Policejní akademie, alma mater, sice jsem se policistkou nikdy nestala, ale detektivní a analytická duše ve mně žije svým životem. Vidím, slyším a umím najít to, co málokdo. Což jsem postupně dokázala překlopit i do svého podnikání.

🎒
Dostudované Logistické technologie, obor, který mi pomohl pochopit a uchopit procesy napříč obory, firmami a poprvé v životě jsem objevila oblibu v matematice, iteracích a dalších príma operacích.

🚗
8 let v nadnárodní leasingovce na nákladní vozidla, a málo kdo byl schopen zařídit nákup vozidla od specifikace až po servis a základní zaúčtování, když paní účetní nemohla. To byla škola života, jsem na sebe zpětně neskutečně hrdá.

KDYŽ PŘÍJDE ČAS NA RESTART OSOBNÍ I PRACOVNÍ

👶 Rodičovská dovolená byla šancí na to se zastavit, přestat hromadit jen hardskills, vyskočit z kolečka, najít cestu k sobě a začít komunikovat i navenek. Máme 2 úžasné neposedné synky a já si otevřela druhou polovinu svého života s novými výhledy.
👩‍💼 A tak se 6 let pohybuji v online prostředí. Začínala jsem od nuly. Online je prostě jiná hra než fyzické zaměstnání.

ZÁVOD S ČASEM? ČÍM VÍCE ZKUŠENOSTÍ, TÍM LÉPE

Projekt po projektu prohlubuji své znalosti a dovednosti, permanentně rozvíjím svůj fokus v daných oblastech.

Sleduji trendy, case studies, nastavuji, testuji, objevuji, chybuji, zlepšuji, spolupracuji.

Pracuji od půl roku syna Michálka, kterému bude letos 7. Protože jsem perfekcionista, ke každému projektu jsem se naučila maximum možného.

K tomu jsem pracovala na řadě offline i online projektů, malých i větších, kde každý mi přinesl zkušenost, která mě posunula dál.

Mám za sebou už téměř tisíc hodin konzultací. Ráda se propojuji a spolupracuji s lidmi napříč obory. Většinu projektů, kde jsem působila, jsem znala každý šroubek od půdy až po střechu.

ŽIVOT JE NIKDY NEKONČÍ PROCES UČENÍ, A VĚŘÍM, ŽE KAŽDÝ MÁ SVOU PŘÍLEŽITOST…vše má své řešení, stačí se nespokojit s poloviční verzí.